BMW X3
xDrive20i Business Edition Plus | M pakket | Pano | LASER
Direct kopen, basisprijs: € 47.980,-
Direct kopen, basisprijs
€ 47.980,-
LEASEPRIJS: € 673,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.170,26 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X3 |
|---|---|
| Uitvoering: | xDrive20i Business Edition Plus | M pakket | Pano | LASER |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 januari 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 83.546 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 673,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.980,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-626-FV |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.775 kg |
| Wielbasis: | 286 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.410 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 19 inch lichtmetalen M wielen Y-spaak (styling 887 M) in Bicolor Midnight Grau
- Active guard
- Automatische 3-zone airconditioning
- Bekleding leder ‚Vernasca‘ (onderdeel van High Executive). Mokka met decoratief stiksel | Schwarz
- Connected Package Professional
- Cruise Control
- Elektrisch verwarmde voorstoelen
- lederen bekleding
- LED koplampen
- Live Cockpit Plus
- Panoramadak
- Saphirschwarz
- afdaal assistent
- Alarmsysteem klasse 3 (VbV/SCM)
- aluminium delen exterieur
- Ambiance verlichting
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnen- en buitenspiegel bestuurderszijde
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel aan bestuurderszijde. Inclusief elektrisch inklapbare buitenspiegels met parkeerfunctie.
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Basis bluetooth telefoonvoorbereiding
- bestuurdersairbag
- BMW Individual interieurlijsten Pianolak Schwarz
- BMW Live Cockpit Plus
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- ConnectedDrive Services
- DAB-Tuner
- DAB-Tuner, digitale radio ontvangst
- Dakdraagsysteem aluminium zijdeglans
- Doorlaadopening
- dual view functie
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch op afstand volledig te openen en te sluiten achterklep
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- Interieurlijsten Aluminium Feinschliff + accentlijsten Perlglanz chroom
- keyless start
- LED koplampen en LED achterlichten
- Met leder bekleed sportstuur
- M Hemelbekleding in Anthrazit
- M Hoogglans Shadow Line exterieurdelen
- M Sportonderstel
- M Sportpakket / BMW M 50 Jahre
- Multifunctioneel stuurwiel
- multimedia scherm middel
- Park Distance Control (PDC) voor en achter
- Parking Assistant
- passagiersairbag
- Performance Control
- Regen- en lichtsensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- Safety Pack
- Scheidingsnet tussen bagageruimte en achterbank
- Servotronic
- Sportautomatische transmissie Steptronic
- Sportstoelen voor
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- Trekhaak met elektrisch wegklapbare kogel
- Variable Sport Steering
- vermoeidheids herkenning
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zij airbag(s) voor